Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #29790
€63,000.00

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Kristal Center

Postuar Sep 12, 2017 | Vizita: 45
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Kristal Center. Apartament 1+1+1WC+2Blk, me siperfaqe 73 m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 63000 Euro.

BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!

Per me shume informacion: 0682053362

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 14, 2017 tek Apartamente ne shitje
€69,000.00
€145,000.00
€144,000.00
€288,000.00
Go to top