Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #29805
€29,000.00

Apartament 1+1 ne shitje

Postuar Sep 27, 2017 | Vizita: 38
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adrese: Sheshi Balshaj (mbas karburant "Kastrati", i pozicionuar ne katin e III-të te banimit.

🏨 Apartamenti ka një sipërfaqe prej 68,5 m² dhe ndahet në:
- Sallon + Kuzhine
- Dhomë gjumi
- Banjo
- Koridor
- Ballkon

*Cilësi e tjera të këtij apartamenti janë:
- Dhoma e shtruar ne parket laminat.
- Banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret.
- Ndarje përfekte e dhomave që mundeson
ndricim natyral gjatë gjithë ditës

🏷️CMIMI 29,000 €

▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në
këto numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
ose
📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 27, 2017 tek Apartamente ne shitje
€469.00
Tirane
Postuar Sep 28, 2017 tek Apartamente ne shitje
€63,000.00
Shkoder
Postuar Oct 01, 2017 tek Apartamente ne shitje
€29,000.00
Go to top