Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #29809
€135.00

Apartament 1+1 me qera

Postuar Sep 27, 2017 | Vizita: 32
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qera nje hyrje 1+1 te pozicionuar ne katin e II-te te nje pallati me adrese: Rruga Martin Camaj, Rus (Pallati me hark).
Hyrja perbehet nga:
- Sallon + Kuzhine
- Dhome gjumi matrimoniale
- Koridor
- Tualet
- Ballkon

Cilesi te kesaj prone:
- Rikonstruktuar teresisht kohet e fundit.
- E shtruar e gjitha ne pllake.
- Dritaret dhe ballkoni te paisur me duralumin.
- Tualeti i paisur me te gjitha hidrosanitaret.
- Leshohet me qera krejtesisht i mobiluar (duke perfshire lavatricen dhe frigoriferin)

🏷️CMIMI 18'000 LEKE/MUAJ

▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
ose
📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 27, 2017 tek Apartamente me qera
€600.00
Shqiperi
Postuar Sep 27, 2017 tek Apartamente me qera
€2,000.00
Shqiperi
Postuar Sep 12, 2017 tek Apartamente me qera
€500.00
Go to top