Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #29815

Zyre me qera prane Stadiumit Dinamo

Postuar Sep 27, 2017 | Vizita: 307
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera zyre me siperfaqe 70 m2 ne zonen prane Stadiumit Dinamo. Ambienti ndodhet ne kat te 1-re, ka 2 ndarje dhe 1 tualet . Ka hapesira te bollshme dhe funksionale per veprimtari te ndryshme biznesi. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

68********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 27, 2017 tek Te tjera
€250.00
Tirane
Postuar Sep 27, 2017 tek Te tjera
€600.00
Tirane
Postuar Sep 27, 2017 tek Te tjera
€3,000.00
Tirane
Postuar Sep 27, 2017 tek Te tjera
€1,800.00
Go to top