Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #29817
€600.00

Ambient me qera per zyre ne Rr. e Kavajes

Postuar Sep 27, 2017 | Vizita: 31
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient apartamenti 2+1 me siperfaqe 108 m2, per perdorim zyre. Ambienti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri, ne Rrugen e Kavajes. Ambienti eshte i ri dhe me hapesira te bollshme dhe funksionale per sherbime te ndryshme biznesi. Sipas deshires dhe kerkeses te ofron gjithashtu mundesi parkimi nentokesor. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Cmimi i qerase – 600 euro/muaj

Cmimi i qerase plus me garazhin – 700 euro/muaj

ID e pronës : AZ080917-01
http://homeplus.al/property/ambient-me-qera-per-zyre/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

68********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 28, 2017 tek Te tjera
€300.00
€49,000.00
Tirane
Postuar Sep 28, 2017 tek Te tjera
€742.00
Tirane
Postuar Sep 28, 2017 tek Te tjera
€1,785.00
Go to top