Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #29823
€3,000.00

Godine per zyra me qera ne Bllok!

Postuar Sep 27, 2017 | Vizita: 34
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera godine (vile) 3-kateshe per perdorim zyrash ne zonen e Bllokut. Ambientet kane siperfaqe totale 330m2. Vila ka ne perberje zonen e recepsionit, 8 dhoma, 3 tualete , 1 verande. Ambientet jane te shtruara me parket, te pajisura me sistem kondicionimi. Ka hapesira te bollshme, funksionale dhe te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Ambientet e jashtme te japin mundesine per parkim deri ne 4 automjete. Per me shume detaje dhe informacione si dhe viziten ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Property ID : AN180917-02
http://homeplus.al/property/godine-per-zyra-me-qera-ne-bllok/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

68********Show phone
Email

Shqiperi
Postuar Oct 14, 2017 tek Te tjera
€182.00
Shkoder
Postuar Oct 14, 2017 tek Te tjera
€660.00
Tirane
Postuar Oct 14, 2017 tek Te tjera
€11,900.00
Shkoder
Postuar Oct 14, 2017 tek Te tjera
€3,000.00
Go to top