Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #29824
€400.00

Shitet Vile 3 kateshe

Postuar Sep 27, 2017 | Vizita: 945
Zona: Durres
Lloji i postimit: Ofroj
Informacioni : Shitet vile 3 kateshe .
•Kati i pare eshte magazine ( 200 m2 ) .
•Kati i dyte eshte i banueshem (200 m2) dhe permban : nje verande e madhe perpara shtepise , nje tualet , nje dhome pritjeje , dhome ndenjeje , kuzhina e gatimit , nje dhome gjumi , nje ballkon pas shtepise dhe salloni i madh.
• Kati i trete i banueshem ( 140 m2) : ka kater dhome ku prej tyre jane 3 dhoma
gjumi , nje banjo , nje dhome rezerve ( aktualisht e perdorur per garderoben) , 2 ballkone te vogla dhe nje verande e madhe .
• Vila ka ambjent te gjelberuar perpara saj ( 183 m2) dhe pjesa mbrapa saj e gjelberuar me peme frutore ( 155 m2) .
Ne krah te viles ndodhet rruga e makines sebashku me garazhdin (163 m2 )
• I gjithe trualli toke-shtepi eshre 700 m2 .
• Cmimin: 40.000 € ( te reja )
• Adresa : Lagja 14 Shkozet , rruga " Bajram Tusha " , kthesa " Ish-Pularia AIBA " DURRES SHQIPERI
• Numer kontakti :
1. 0697362508
2. 0695299813

Ardjan Qose


Email

€72,100.00
Shkoder
Postuar Sep 12, 2017 tek Shtepia ne shitje
€112,411.00
Durres
Postuar Sep 12, 2017 tek Shtepia ne shitje
€220,000.00
Go to top