Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #29827
€1,800.00

Jepet ambjent me qera prane Petro Ninit

Postuar Sep 27, 2017 | Vizita: 32
Zona: Tirane
Jepet ambjent me qera

Ofrohet nje ambjent me qera me sip. 100 m2 me fasade xhami. Eshte shume i pershtatshem per aktivite te ndryshme tregtare ose studio apo zyra. Nuk jepet per bar apo restorant. Jepet per cdo lloj aktiviteti tjeter tregtar apo sherbimi. Kontrata do te jete e rregullt me noter me cmimin e sakte te deklaruar dhe taksat te paguara nga pronari.
Ndodhet direkt buze rruges kryesore Sami Frasheri ne nje zone popullore.
Cmimi i patrajtueshem: 1800 euro.
Per me shume info: 0662050011
Per me shume klikoni linkun e meposhtem:
http://infoprona.com/index.php/en/property/59561a1af3589/Jepet-ambjent-me-qera-prane-Petro-Ninit

Info Prona

User since: Oct 20, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shqiperi
Postuar Oct 14, 2017 tek Te tjera
€182.00
Shkoder
Postuar Oct 14, 2017 tek Te tjera
€660.00
Tirane
Postuar Oct 14, 2017 tek Te tjera
€11,900.00
Shkoder
Postuar Oct 14, 2017 tek Te tjera
€3,000.00
Go to top