Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #29828
€104,000.00

Apartament 2+1 ne shitje prane Zogut te Zi

Postuar Sep 27, 2017 | Vizita: 920
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek Zogut të Zi, prane Gjimnazit
"Qemal Stafa".
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri.
Sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 109m2.
Ka 2 dhoma gjumi, 1 holl të madh (37m2), 2 banjo, 2 korridore, 1 ballkon
dhe 1 tjetër ballkon me tendë, të kthyer në ambjent gatimi.
*Me vend parkimi të përfshirë.*
*Me hipotekë*.
Apartamenti është afër rrugës kryesore, Rrugës së Durrësit. Pozicioni është
jug-perëndim duke e bërë apartamentin të ngrohtë në dimër dhe të freskët në
verë. Vend shumë i përshtatshëm pasi ka afër shkollat 9 vjeçare dhe gjimnazin
"Qemal Stafa".
Ujë dhe drita 24 orë.
Per me shume informacion ju lutem kontaktoni.
+355 66 222 7777
Me shume foto te ilustruara i gjeni ne linkun e meposhtem:
http://infoprona.com/index.php/en/property/56447dbc70819/Apartament-2+1-ne-shitje

Info Prona

User since: Oct 20, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Sep 12, 2017 tek Shtepia ne shitje
€112,411.00
Durres
Postuar Sep 12, 2017 tek Shtepia ne shitje
€220,000.00
Durres
Postuar Sep 27, 2017 tek Shtepia ne shitje
€400.00
Vlore
Postuar Sep 27, 2017 tek Shtepia ne shitje
€1,750.00
Go to top