Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #29829
€65,000.00

SHITET ambjent tek Rr. Frosina Plaku

Postuar Sep 27, 2017 | Vizita: 32
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Me cmim okazion shitet nje ambjent per biznes me siperfaqe 54.5 m2 me hipoteke. Ndodhet ne katin 0, me 1 tualet. Ambjenti ka lartesi 4.85 m2 e cila te jep mundesine qe ta besh 2 kate. I gjithe ambjenti ndricohet gjate gjithe kohes, pasi ka 3 fasada xhami. Me pare ka qene bar kafe. Por tani shitet bosh. Ky ambjent ndodhet ne zone me shume kalimtare pothuajse afer rruges kryesore dhe eshte shume e pershtatshme per Klinike Dentare, Dyqan, Bar etj.
Cmimi: 65000 Euro
Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr.
Cel. +355 69 35 55 508

Detajet i gjeni ne linkun e meposhtem:
http://infoprona.com/index.php/en/property/59bd076f44849/SHITET-ambjent-tek-Rr.-Frosina-Plaku

Info Prona

User since: Oct 20, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 14, 2017 tek Te tjera
€11,900.00
Shkoder
Postuar Oct 14, 2017 tek Te tjera
€3,000.00
Shkoder
Postuar Oct 14, 2017 tek Te tjera
€280,001.00
Shkoder
Postuar Oct 15, 2017 tek Te tjera
€200.00
Go to top