Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #29830
€1,000.00

Zyra me qera afer zones se Bllokut!

Postuar Nov 03, 2017 | Vizita: 56
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepen me qera ambient per zyra afer zones se Bllokut. Zyrat ndodhen ne kat te 7-te te nje pallati te ri ndertimet e se ciles jane teper cilesore. Ambienti ka siperfaqe 132 m2, me 4 ndarje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ambientet e brendshme jane te shtruara me parket, dritaret jane dopio xham, jane te pajisura me sistem qendror ngrohje-ftohje. pallati te jep dhe mundesi parkimi nentokesor. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AN180917-01
http://homeplus.al/property/zyra-me-qera-afer-zones-se-bllokut/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Nov 09, 2017 tek Te tjera
€500.00
Shkoder
Postuar Nov 09, 2017 tek Te tjera
€21,000.00
Tirane
Postuar Nov 10, 2017 tek Te tjera
€215.00
Shkoder
Postuar Nov 10, 2017 tek Te tjera
€900.00
Go to top