Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #29839
€335,000.00

Karburant + Hotel + Restorant në shitje

Postuar Sep 27, 2017 | Vizita: 380
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një Hotel 3 katësh dhe Karburant në rrugën Shkodër-Lezhë (kilometri i 9-të) midis kryqëzimit të Vaut të Dejës dhe Bushatit. Prona gëzon një sipërfaqe totale prej 1040m², ku 500m² truall janë në dispozicion të karburantit dhe 540m² truall në dispozicion të hotelit.
Ndarja e objekteve është si më poshtë:
1) Hoteli-Bari-Restoranti
Ndërtesa prej 3 kateve ka një sipërfaqe ndërtimi prej 175m² për kat (525 m² sipërfaqe totale për të tre katet si dhe 175 m² bodrum nëntokësor që mund të përdoret si depo/magazinë).
* Në katin e parë ndodhet një bar-restorant, 2 tualete, pjesa e kuzhinës dhe vendparkim makinash.
* Në katin e dytë ndodhet hoteli që përbëhet nga 6 dhoma dhe 1 dhomë shërbimi, të
gjitha dhomat janë të pajisura me banjo personale.
* Në katin e tretë ndodhet dhe një bar me verandë të bollshme.
2) Karburanti
Është i pajisur me 3 cisterna, me pompa funksionale të përbëra nga 10 pistoleta. Gjithashtu ka në përbërje dhe një sipërfaqe ndërtimi prej 30 m² të ndarë në 3 zyra.
- Objekti shitet me të gjitha pajisjet, të cilat janë aktualisht në gjendje pune.
- Pozicioni i kësaj prone është mjaft strategjik dhe me mundësi zhvillimi në të ardhmen pasi ndodhet në një nga rrugët më kryesore lidhëse në pjesën Veri-Perëndimore të Shqipërisë.
- Zona ka frekuentim të lartë pasi lidh të gjithë fshatrat dhe komunat përreth.
- Prona është e pajisur me certifikatë të rregullt pronësie.
ÇMIMI 335'000 € *I NEGOCIUESHËM*
Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
+355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 27, 2017 tek Te tjera
€65,000.00
Tirane
Postuar Sep 27, 2017 tek Te tjera
€1,000.00
Vlore
Postuar Sep 27, 2017 tek Te tjera
€80,000.00
Shkoder
Postuar Sep 27, 2017 tek Te tjera
€300.00
Go to top