Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #29840
€300.00

Apartament 2+1 me qira ne qender te Shkodres

Postuar Sep 28, 2017 | Vizita: 31
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 në katin e parë të banimit (kati i III-të) në një pallat me adresë: Bulevardi Skënderbeu, te kinema Millennium Shkodër. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 M² dhe përbehet nga: - Sallon + Kuzhinë - Dhomë gjumi matrimoniale - Dhomë gjumi dyshe - Dy banjo - Verandë Cilësi të tjera të apartamentit: - I mobiluar muajt e fundit - I pajisur me të gjitha kushtet bashkohore - I shtruar i gjithi me pllaka - I përbërë nga dy kondicionera - Televizor i ri 50 polësh *VERANDA ËSHTË RRETH 70 M² DHE I SHTOHET SIPËRFAQES SË APARTAMENTIT, DUKE SHKUAR 170 M² SIPËRFAQE TOTALE* 🏷️ ÇMIMI 300€/MUAJ ▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 ▶️Gjithashtu në adresën tonë 📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Sep 28, 2017 tek Apartamente me qera
€300.00
Shkoder
Postuar Oct 01, 2017 tek Apartamente me qera
€44,000.00
Shkoder
Postuar Oct 01, 2017 tek Apartamente me qera
€170.00
Go to top