Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #29841
€300.00

Dyqan me qera prane Ish Ekspozites!

Postuar Sep 28, 2017 | Vizita: 39
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera dyqan prane Ish Ekspozites. Dyqani ndodhet ne kat te 1-re dhe ka siperfaqe 63m2. Ka dy hyrje dhe 1 tualet. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme dhe qepena metalike. Ndodhet buze rruge dhe eshte i pershtatshem per sherbime dhe aktivitete te ndryshme biznesi. Per me shume informacione dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Dyqani ofrohet dhe per shitje!

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

68********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 27, 2017 tek Te tjera
€1,000.00
Vlore
Postuar Sep 27, 2017 tek Te tjera
€80,000.00
Shkoder
Postuar Sep 27, 2017 tek Te tjera
€300.00
Shkoder
Postuar Sep 27, 2017 tek Te tjera
€335,000.00
Go to top