Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #29844
€742.00

Ambient komercial ne autostraden Tirane-Durres!

Postuar Sep 28, 2017 | Vizita: 12
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepen me qera ambiente komerciale per perdorim dyqane apo zyra ne autostraden Tirane-Durres. Objekti ne te cilen ndodhen ambientet eshte i ri pasi ka perfunduar brenda vitit 2017. Ambienti disponibel per qera ndodhet ne katin zero dhe ka siperfaqe 106 m2. Jane te pajisura me fasada xhami te jashtme, me tualet. Ne cmimin e qerase perfshihen, sherbimi roje te objektit 24 ore, mbikqyrje me kamera, parkim automjetesh, pastrimi, mirembajtja e pajisjesve te ndryshme, furnizimi me uje. Sipas kerkesave te biznesit mund te mundesohen dhe ambiente magazinimi. Per detaje te hollesishme dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AN270917-01
http://homeplus.al/property/ambient-komercial-ne-autostraden-tirane-durres/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

68********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 27, 2017 tek Te tjera
Tirane
Postuar Sep 27, 2017 tek Te tjera
€600.00
Tirane
Postuar Sep 27, 2017 tek Te tjera
€3,000.00
Tirane
Postuar Sep 27, 2017 tek Te tjera
€1,800.00
Go to top