Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #29845
€300.00

Apartament me qera ne zonen e Don Boskos.

Postuar Nov 09, 2017 | Vizita: 56
Zona: Tirane
Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e domosdoshme dhe ne gjendje te mire. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ270917-01
http://homeplus.al/property/apartament-me-qera-ne-zonen-e-don-boskos/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top