Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #29846
€1,785.00

Ambient komercial me qera prane Qendres Kristal.

Postuar Sep 28, 2017 | Vizita: 34
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient komercial ne zonen e Komunes se Parisit, prane Qendres Kristal. Ambienti ka siperfaqe 255 m2, ndodhet ne katin zero. Ambienti nuk ka ndarje ne brendesi te saj, ka hapesira te bollshme dhe te pershtateshme sipas aktivitetit tuaj te biznesit. Eshte i pajisur me fasade te jashtme xhami. Cmimi i negociueshem. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ080917-02
http://homeplus.al/property/ambient-komercial-me-qera-prane-qendres-kristal/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

68********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 14, 2017 tek Te tjera
€3,000.00
Shkoder
Postuar Oct 14, 2017 tek Te tjera
€280,001.00
Shkoder
Postuar Oct 15, 2017 tek Te tjera
€200.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2017 tek Te tjera
€54,400.00
Go to top