Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #29847
€250.00

apartament me qera mbas ambasades kineze rruga naim frasheri

Postuar Nov 09, 2017 | Vizita: 59
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qira apartament ne rrugen Naim Frasheri pallati216/5 shkalla2, (prane mozaikut Tirane, afer Zogut te zi dhe mbas ambasades kineze). Ne katin e pare te nje pallati siperfaqe 100m2, tre dhoma, nje korridor, nje guzhine dhe nje ballkon i madh, i kompletuar.....

albakutali@gmail.com

User since: Dec 05, 2014
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Dec 04, 2017 tek Apartamente me qera
€330.00
Tirane
Postuar Dec 05, 2017 tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane
Postuar Dec 08, 2017 tek Apartamente me qera
€43,000.00
Go to top