Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #29848
€63,000.00

Apartament ne shitje tek Rr. 5 Maji!

Postuar Sep 28, 2017 | Vizita: 53
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne Rr. 5 Maji. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, ka siperfaqe 92 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte ne gjendje te mire, eshte i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ180917-01
http://homeplus.al/property/apartament-ne-shitje-tek-rr-5-maji/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

68********Show phone
Email

€0.00
Shkoder
Postuar Sep 12, 2017 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Shkoder
Postuar Sep 12, 2017 tek Apartamente ne shitje
€49,000.00
Go to top