Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #29849
€300.00

Apartament 3+1 me qira

Postuar Nov 09, 2017 | Vizita: 50
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 3+1 në katin e IV të një pallati me adresë: Bulevardi "Bujar Bishanaku", në krah të Stadiumit "Loro Boriçi" dhe me një sipërfaqe totale prej 126m² të ndarë respektivisht ne: - Sallon + Kuzhinë - 3 dhoma gjumi - 2 Banjo - Ballkon * Cilësi të kësaj prone janë: - Dhomat e gjumit krejtësisht të kompletuara me nga një shtrat matrimonial për çdo dhomë - Hyrja është e shtruar krejtësiht në pllakë cilësore - Kondicioner në sallon - I pajisur me të gjitha elektro-shtëpiaket e nevojshme si: frigorifer, sobë, lavatriçe, televizor LCD. - Ndodhet në një zonë shumë të preferuar dhe të banuar nga familjarë. - Afër ka lehtësira nga më të ndryshme si: ushqimore, pika të ndryshme shumice, farmaci etj. - Ka dalje tek Ish-5 Heronjtë dhe në Zdrale. *-CMIMI 300€ NË MUAJ - Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top