Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #29850
€49,000.00

Shitet Dyqan 25 m/2 Cmimi 49 000 euro m/2 i diskutuar

Postuar Oct 01, 2017 | Vizita: 816
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Rruga e Durresit, perballe bustit te Adem Jashari ( tek Ambasadat ), ngjitur me bar Green, shitet dyqan gjysem bodrum, buze rruge kryesore (ne te djathte kur del nga qendra ne drejtim te Zogut te Zi ) 25m katror, aktualisht i dhene me qera afatgjate per zyre - agjenci 21 000 lek/muaj me nje qeraxhi mjaft korrekt, ka qene me aktivitete si permanent, fast food, dyqan elektronik, servis elektronik etj. Dyqan me hipoteke te rregullt. Shitet per arsye emigrimi. Cmimi 49 000 eur i diskutuar, super okazion per nje investim me perfitim te garantuar dhe afatgjate. Cel 0699781736

Idlir

User since: Jul 12, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 14, 2017 tek Te tjera
€11,900.00
Shkoder
Postuar Oct 14, 2017 tek Te tjera
€3,000.00
Shkoder
Postuar Oct 14, 2017 tek Te tjera
€280,001.00
Shkoder
Postuar Oct 15, 2017 tek Te tjera
€200.00
Go to top