Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #29851
€44,000.00

Apartament 3+1 në shitje

Postuar Oct 01, 2017 | Vizita: 29
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me një sipërfaqe prej 72m² dhe me adresë: rruga "Mehmet Pashë Plaku", Perash (përballë Medresesë). Apartamenti ndodhet në KATIN e V. ✅Apartament përbëhet nga: - Sallon+kuzhinë. - Dhomë gjumi matrimoniale. - 2 (dy) dhoma gjumi. - Banjo. - Koridor. - Ballkon. ✅Cilësitë e apartamentit: - Koridori, ballkoni dhe banjo janë të shtruar në pllakë, ndërsa kuzhina dhe dhomat e gjumit me laminat. Dritare dopio xham dhe me tarabë të jashtme duke siguruar ngrohtësi dhe izolimin e zhurmave nga ambienti i jashtëm. - Apartamenti ka kondicioner. - Ballkoni është i mbuluar me material (hekur) për të siguruar mbrotje. - Banjoja ka 2 dyer, njëra në koridor ndërsa tjetra nga ballkoni. - Apartamenti ndodhet në një nga lagjet më kryesore të qytetit të Shkodrës dhe është në një zonë e qetë dhe në zhvillim. - Apartamenti ndodhet në buzë rruge kryesore. - Nuk ka ashensor. - SHITET E GJYSMË E MOBILUAR. ME DOKUMENTA TË RREGULLTA. 🏷️ÇMIMI 44,000€ -------------------------------- ▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 ▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: 📧sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€300.00
€330.00
Shkoder
Postuar Sep 27, 2017 tek Apartamente me qera
€135.00
Go to top