Home  » Blerje & Shitje  » Kompjutera  »Postime #29858
€170.00

Laptop Dell core Duo, 170 eur I diskutuar

Postuar Oct 01, 2017 | Vizita: 28
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Laptop Dell XPS M1530 i sjelle nga Zvicra, Model: PP28L, Intel core 2 Duo T7500 2.2Ghz, Hdd 250Gb, Graf i dedikuar Nvidia GeForce 8600M, finger print, Web Cam, 15.4”, wireless, Ngjyra e Zeze( jashte ) dhe metalixato ( brenda ), super i paraqitshem cmimi 170 eur i diskutuar. Cel 0692911145

Eraldo

User since: Jul 06, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shqiperi
Postuar Sep 12, 2017 tek Kompjutera
€590.00
Shqiperi
Postuar Sep 12, 2017 tek Kompjutera
€470.00
Tirane
Postuar Sep 28, 2017 tek Kompjutera
€370.00
€170.00
Go to top