Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #29866
€90,000.00

Shtëpi private 2+1 në shitje

Postuar Oct 02, 2017 | Vizita: 32
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me një sipërfaqe ndërtimi 156 m², e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 800 m², me vendndodhje në lagjen "Mark Lula" në Shkodër. Shtëpia shitet e mobiluar dhe përbëhet nga: ✅ Kati i I: - 2 dhoma gjumi - sallon + kuzhinë - banjo - koridor - verandë ✅ Kati i II: - 2 dhoma gjumi - banjo - koridor - ballkon ✅Kati i III përbëhet nga papafingo. ✅Cilësi të shtëpisë: - dritare duralumin - dyer druri i presuar - e shtruar me pllakë - garazh (mundësi parkimi ) 🏷Çmimi 90.000 € -------------------------------- ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: 📧sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€99,000.00
Tirane
Postuar Oct 14, 2017 tek Shtepia ne shitje
€500,000.00
€78,000.00
Go to top