Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #29867
€300.00

Dyqan me qira përballë Kinema

Postuar Oct 02, 2017 | Vizita: 26
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe prej 73m² dhe me adresë: rruga "Palok Kurti", përballë Kinema "Millennium". Dyqani ndodhet në katin përdhe të një pallati. ✅ Dyqani përbëhet nga: - 2 (dy) ambiente pune të ndara. -1 (një) banjo. - Një hapësirë para dyqanit. ✔️ Cilësitë e dyqanit: - I shtruar i gjithi me pllaka dhe me vetrate xhami duke bërë reklamë aktivitetit të biznesit. - Dyqani ka tarabë me telekomandë në të dy ambientet e ndara të punës. - Aspirim qëndror. - 2 Kondicionerë. - Dyqani ka funksionuar si parukeri më përpara dhe i ka tha gjitha pajisjet e nevojshme si: 2 lavatesta, 3 pasqyra në mur me design bashkë me 3 karriget etj. - Njëri ambient i punës ka Solar dhe krevat për masazh. - Hapësira para dyqanit është e gjelbëruar dhe e rrethuar. - Ndodhet në qendër të qytetit të Shkodrës dhe me lëvishmëri të lartë. *Shënim: Në qoftë se të interesuarit dëshirojnë që dyqani të merret me të gjitha pajisjet, atëherë çmimi NDRYSHON* 🏷️ÇMIMI 300€/MUAJ. 🔈 I DISKUTUESHËM -------------------------------- ▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 ▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: 📧sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Sep 27, 2017 tek Te tjera
€300.00
Shkoder
Postuar Sep 27, 2017 tek Te tjera
€335,000.00
Tirane
Postuar Sep 28, 2017 tek Te tjera
€300.00
€49,000.00
Go to top