Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #29871
€375.00

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut!

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 49
Zona: Shqiperi
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 3+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 2 tualete, 2 ballkone. Eshte i mobiluar ne menyre te thjeshte me te gjitha orendite e domosdoshme. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AN270917-02
http://homeplus.al/property/apartament-31-me-qera-ne-zonen-e-bllokut/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€0.00
€390.00
Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Apartamente me qera
€500.00
Go to top