Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #29874
€51,000.00

Apartament ne shitje ne Rrugen e Dajtit!

Postuar May 09, 2018 | Vizita: 86
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 ne Rrugen e Dajtit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 85 m2, me perberje 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet. Eshte i pabanuar me pare dhe i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ300917-01
http://homeplus.al/property/apartament-ne-shitje-ne-rrugen-e-dajtit-2/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top