Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #29876
€64,000.00

Apartament ne shitje prane Kompleksit Kristal!

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 65
Zona: Shqiperi
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne zonen prane Kompleksit Kristal. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri, i ndertuar ne vitin 2007. Ka siperfaqe 72 m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine dhe tualet te pajisur me kabine dushi. Eshte i pajisur me sistem kondicionimi, dritare dopio xham dhe grila. Dhomat jane te shtruara me parket. Ka mundesi parkimi te brendshem apo te jashtem. Eshte i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AJ290917-01
http://homeplus.al/property/apartament-ne-shitje-prane-kompleksit-kristal/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top