Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30033
€4.00

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr.Kavajes, prane Xhamise Dine Hoxha.

Postuar Nov 09, 2017 | Vizita: 12
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr.Kavajes, prane Xhamise Dine Hoxha. Ambient me siperfaqe 90m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, 2 ashensore. Ambienti organizohet ne 1 hapesire, 2 zyra, 1Wc dhe 1 blk. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.
Cmimi 400 Euro/muaj.

Tirana Real Estate

User since: Dec 13, 2012
See all ads »

Email

Shkoder
Postuar Nov 05, 2017 tek Te tjera
€400,000.00
Tirane
Postuar Nov 09, 2017 tek Te tjera
€500.00
Shkoder
Postuar Nov 09, 2017 tek Te tjera
€41,000.00
Tirane
Postuar Nov 09, 2017 tek Te tjera
€190.00
Go to top