Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30035
€1,000.00

Zyre me qera prane Jordan Misja!

Postuar Nov 09, 2017 | Vizita: 9
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jept me qera zyre prane Rr. Jordan Misja. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati banimi me siperfaqe 98 m2 te ndare ne 4 ambiente, 1 ambient kuzhine, 1 tualet. Ndodhet buze rruge kryesore me fasade xhami ku mund te reklamohet lloji i biznesit. Ka hapesira funksionale e te pershtatshme per sherbime apo aktivitete te ndryshme biznesi. Ambientet jane te shtruara me parket te pajisura me sistem kondicionimi. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ031117-01
http://homeplus.al/property/zyre-me-qera-prane-jordan-misja/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top