Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30036
€28,613.00

Apartament 3+1 në shitje

Postuar Nov 09, 2017 | Vizita: 21
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 78.13 m², në katin e tretë të ndërtesës me adresë: rruga “Tepe”, tek ish-Fusha e Druve.

✅Apartamenti përbëhet nga:
- Tri dhoma gjumi
- Banjo dhe parabanjo për tharje rrobash
- Një ballkon

✔Cilësi të tjera të apartamentit:
- Është i shtruar në pllakë.
- Ka suvatim të ri dhe instalime elektrike dhe hidraulike te reja.

🏷ÇMIMI: 39 milionë lekë
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€73,920.00
€58,000.00
€58,000.00
Shkoder
Postuar Dec 01, 2017 tek Apartamente ne shitje
€55,350.00
Go to top