Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30040
€500.00

Kapanon me qira 500 € në muaj

Postuar Nov 09, 2017 | Vizita: 7
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një kapanon në adresën: rruga “Ali Pashë Gucia”, te kolegji turk “Hasan Riza Pasha”.
Prona është një katëshe dhe ka një sipërfaqe totale prej 604 m²; ku 323 m² janë ndërtim, si dhe pjesa e mbetur prej 281 m² zotëron një oborr para dhe mbrapa objektit.

✅Kapanoni përbëhet nga:
- Sallë me sipërfaqe të bollshme.
- Banjo.
- Dhomë për zyrë.

✔Cilësi të kësaj prone:
- Ambienti është i shtruar me çimento.
- Ka tarabë elektrike.
- Ka dalje direkte në unazën e qytetit.
- Është i përshtatshëm për disa lloje aktivitetesh, si: fabrikë, magazinë, etj.
- Është i rikonstruktuar sipas standardeve më të larta.

🏷️ÇMIMI 500€/MUAJ *I DISKUTUESHËM*
-------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 09, 2017 tek Te tjera
€1,000.00
Tirane
Postuar Nov 09, 2017 tek Te tjera
€530.00
Tirane
Postuar Nov 09, 2017 tek Te tjera
€530.00
Go to top