Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30041
€350.00

Apartament me qera prane Qendres Globe!

Postuar Nov 09, 2017 | Vizita: 9
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera kati i 3-te i nje vile 3-kateshe ne Rr. E Kavajes, prane Qendres Globe. Ambienti ka hyrje te vecante nga 2 katet e tjera te godines. Ka siperfaqe 210 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 koridor, 1 tualet me dritare dhe kabine dushi dhe 1 verande te jashtme. Ambienti eshte ne gjendje shume te mire, ka hapesira te pershtatshme dhe funksionale, dyshemeja eshte e shtruar me parket. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e preferuar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : DH301017-01
http://homeplus.al/property/apartament-me-qera-prane-qendres-globe/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top