Home  » Objekte banimi  » Shtepia me qera  »Postime #30044
€1,000.00

Tirane, Japim me Qera katin e 4-rt te nje Vile ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane

Postuar Nov 09, 2017 | Vizita: 10
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Japim me Qera katin e 4-rt te nje Vile ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane . Apartament 3+1+1 dhome gatimi+ 2wc+ 2blk, me siperfaqe 150m², eshte i shtruar ne pllake dhe parket. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3AC, ka mundesi parkimi.
Cmimi 1000 Euro/muaj .
---------------------------------------------------------------------------
Tirana, for Rent Villa at Elbasani Street. For rent apartment with 3 bedrooms, living room, a kitchen, 2 bathrooms, 2 balconies, positioned on the 4-th floor of villa, with surface 150sqm, paved in tiles and parquet. It is fully furnished, 3AC. Parking space available.
Price 1000 Euro/month.

Per me shume informacion… http://tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/3548-qera-kati-i-4-rt-i-nje-vile-ne-rr-elbasanit-prane-ambasades-amerikane.html?lang=sq

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top