Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30045
€450.00

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes, prane 21 Dhjetorit

Postuar Nov 09, 2017 | Vizita: 7
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes, prane 21 Dhjetorit. Ambient me siperfaqe 149m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, 2 ashensore.Ambienti organizohet ne 4 hapesira, 2 Wc dhe 2 blk. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi 450 Euro/muaj.
_____________________________________________
Tirana, for Rent Business Space at Kavaja Street. Space with surface 149sqm is paved in tiles, located on the 5-th floor of new building, 2 elevators. The Space is organized in 4 open spaces, 2 bathrooms and 2 balconies. Space is appropriate for any kind of business.
Price 450 Euro/month.

Per me teper informacion >>> http://tiranarealestate-al.com/all-filters/3532-qera-ambient-biznesi-ne-rr-kavajes-prane-21-dhjetorit.html?lang=sq

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

€350.00
€400.00
Shkoder
Postuar Nov 10, 2017 tek Apartamente me qera
€146.00
Go to top