Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30047
€400.00

Apartament me qera ne Rr. Sami Frasheri!

Postuar Nov 10, 2017 | Vizita: 9
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 3+1 ne Rr. Sami Frasheri ne Bllok. Apartamenti ka siperfaqe 120m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet. Ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati ekzistues. dhe eshte i rinovuar ne brendesi te tij. Eshte i pajisur me sistem kondicionimi. Zona ne te cilen ndodhet, hapesirat e bollshme dhe funksionale e bejne te pershtatshem dhe per aktivitete biznesi, si zyra , klinika, etj. Ka mundesi parkimi. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : DH081117-01
http://homeplus.al/property/apartament-me-qera-ne-rr-sami-frasheri/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 21, 2017 tek Apartamente me qera
€500.00
€550.00
Go to top