Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30048
€215.00

Jepet me qera/Shitet dyqan ne Rr. Mihal Duri!

Postuar Nov 10, 2017 | Vizita: 15
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera/Shitet dyqan me siperfaqe 38 m2 midis zones se Rr. se Durresit dhe Rr. se Kavajes. Ambienti ndodhet ne katin zero. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme dhe qepena metalike. Eshte i pershatashem per aktivitete te ndryshme biznesi. Per detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Cmimi i qerase – 215 Euro/muaji

Cmimi i shitjes – 85 000 Euro.

Property ID : DH171017-03

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shqiperi
Postuar Dec 01, 2017 tek Te tjera
€380.00
Tirane
Postuar Dec 01, 2017 tek Te tjera
€685.00
Tirane
Postuar Dec 01, 2017 tek Te tjera
€150.00
€225,000.00
Go to top