Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30055
€42,000.00

Dyqan në shitje te Ura Dervishbeg

Postuar Nov 11, 2017 | Vizita: 12
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 28m² dhe me adresë: rruga “Daut Boriçi”, teK Ura Dervishbeg. Dyqani ndodhet në katin përdhe të ndërtesës.

✅Përbërja e dyqanit:
- Ambienti i punës.
- Një banjo.

✔Cilësitë e dyqanit:
- Është i shtruar me pllaka.
- Ndodhet në rrugën kryesore.
- Ambienti është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti.

🏷ÇMIMI: 42’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Dec 01, 2017 tek Te tjera
€42,000.00
Tirane
Postuar Dec 01, 2017 tek Te tjera
€196,000.00
Shqiperi
Postuar Dec 01, 2017 tek Te tjera
€380.00
Tirane
Postuar Dec 01, 2017 tek Te tjera
€685.00
Go to top