Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #30057
€69,000.00

Shtëpi private në shitje 230 €/m²

Postuar Nov 14, 2017 | Vizita: 12
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me vendndodhje: Bahçallëk, rrugica përballë hotel "Ambasador".
Shtëpia është një ndërtesë e re dy-kateshe me një sipërfaqe totale prej 300 m² (kati i parë, kati i dytë dhe oborri).

✅Shtëpia përbëhet nga:
* Kati I që mund të përdoret si garazh ose magazinë.
* Kati II banues që përfshin:
- dhomë ndenjeje + kuzhinë
- dy dhoma gjumi
- ballkon
- koridor i bollshëm.

✔Cilësitë e shtëpisë:
- Tarraca është e izoluar, për mbrojtje ndaj lagështirës.
- Është një pronë mjaft e përshtatshme, pasi ndodhet larg smogut dhe zhurmave.
- Ndodhet në një lagje të banuar nga familjarë.

🏷ÇMIMI: 69'000 € (230€/m²)
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Dec 04, 2017 tek Shtepia ne shitje
€65,000.00
€120,000.00
Shkoder
Postuar Dec 08, 2017 tek Shtepia ne shitje
€210,000.00
Go to top