Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30061
€1,300.00

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. e Durresi, prane shkolles Qemal Stafa.

Postuar Nov 14, 2017 | Vizita: 11
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shesim Apartament 3+1 ne Rr. e Durresi, prane shkolles Qemal Stafa. Apartament 3+1 +2WC+2bllk, me siperfaqe 131 m², eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat ekzistues. Eshte totalisht i mobiluar dhe me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 130000 Euro.

Tirana Real Estate

User since: Dec 13, 2012
See all ads »

Email

Shkoder
Postuar Nov 01, 2017 tek Apartamente ne shitje
€27,879.00
€79,700.00
€350.00
Go to top