Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30062
€57,233.00

4 apartamente 2+1 në shitje 650 €/m²

Postuar Nov 14, 2017 | Vizita: 13
Zona: Shkoder
Sun Real Estate ofron për shitje 4 apartamente 2+1 në të njëjtin pallat me adresë: sheshi “Demokracia" tek ish-5 Heronjtë, përballë teatrit "Migjeni".
✅Apartamenti 1 ka një sipërfaqe prej 119.66 m², ndodhet në katin e VI dhe përbëhet nga:
- Sallon + kuzhinë.
- Dhomë gjumi matrimoniale.
- Dhomë gjumi.
- Banjo.
- Ballkon.
- Koridor.
- Depo.
🏷ÇMIMI: 77’779 €
✅Apartamenti 2 ka një sipërfaqe prej 88.05m², ndodhet në katin e VI dhe përbëhet nga:
- Sallon + kuzhinë
- Dhomë matrimonile.
- Dhomë gjumi.
- Banjo.
- Koridor.
- Depo.
🏷ÇMIMI: 57’233 €
✅Apartamenti 3 ka një sipërfaqe prej 104.54m², ndodhet në katin e VI dhe përbëhet nga:
- Sallon + kuzhinë.
- Dhomë matrimoniale
- Dhomë gjumi.
- Dy banjo.
- Koridor.
- Depo.
🏷ÇMIMI: 67’951 €
✅Apartamenti 4 ka një sipërfaqe prej 104.54m², ndodhet në katin e V dhe përbëhet nga:
- Sallon + kuzhinë.
- Dhomë matrimoniale
- Dhomë gjumi.
- Dy banjo.
- Koridor.
- Depo.
🏷ÇMIMI: 67’951 €
✔Cilësitë e apartamenteve:
- Ndodhen në një pallat të ri.
- Dritaret janë prej duralumini.
- Janë të shtruar me pllaka.
- Kanë një sistem ngrohje me kaldajë.
- Pallati ndodhet në qendër të qytetit pranë fasiliteteve të ndryshme: teatri "Migjeni", bar- restorant, parukeri, dentist, pediatër, etj.
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Nov 21, 2017 tek Apartamente ne shitje
€22,456.00
€85,000.00
Tirane
Postuar Nov 23, 2017 tek Apartamente ne shitje
€79,200.00
Shkoder
Postuar Nov 23, 2017 tek Apartamente ne shitje
€54,000.00
Go to top