Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30063
€650.00

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Aleksandri i Madh.

Postuar Nov 14, 2017 | Vizita: 11
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Aleksandri i Madh. Apartament 2+1+2WC+3bllk, me siperfaqe 95 m², eshte i shtruar ne pllaka, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Eshte pjeserisht i mobiluar dhe me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 65000 Euro.

Tirana Real Estate

User since: Dec 13, 2012
See all ads »

Email

€50,000.00
Shkoder
Postuar Dec 04, 2017 tek Apartamente ne shitje
€35,132.00
Go to top