Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30064
€825.00

Shesim Apartament 2+1 ne Rr.Liqeni i Thate prane Kopshtit Zoologjik.

Postuar Nov 14, 2017 | Vizita: 10
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shesim Apartament 2+1 ne Rr.Liqeni i Thate prane Kopshtit Zoologjik. Apartamenti 110m2 ndahet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo dhe 1 ballkon. Vendodhja prane nje zone te gjelberuar me ajer te paster larg ndotjes se qytetit dhe orientimi nga Lindja qe i jep apartamentit ndricim te bollshem, e ben nje oferte te vecante. Pallati i ri me 2 ashensor eshte ndertuar duke respektuar standartet me te mira te ndertimit. Apartamenti me hipoteke, i cili ndodhet ne katin e 2-te, behet i juaji me Cmimin 82500 euro.

Tirana Real Estate

User since: Dec 13, 2012
See all ads »

Email

Shkoder
Postuar Dec 01, 2017 tek Apartamente ne shitje
€50,700.00
Shkoder
Postuar Dec 01, 2017 tek Apartamente ne shitje
€48,800.00
Shkoder
Postuar Dec 01, 2017 tek Apartamente ne shitje
€40,500.00
Shkoder
Postuar Dec 01, 2017 tek Apartamente ne shitje
€37,619.00
Go to top