Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30074
€150.00

Zyre me qera prane presidences.

Postuar Nov 14, 2017 | Vizita: 5
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera zyre ne nje zone mjaft te preferuar, prane presidences ne rrugen Perlat Rexhepi. Zyra eshte ne kat te 5-te ne nje pallat te ri. Zyra jepet e pamobiluar dhe ka hapesire 30 m2. Me ndricim natyral te bollshem. Aktualisht kjo zyre ka hapesire te perbashket sallonin hyres dhe tualetin me nje zyre tjeter brenda te njejtit apartament. Shume e pershtatshme per studio konsulence, arkitekture, kontabiliteti, etj. Cmimi mjaft i favorshem per zonen. Shpenzimet administrimit jane te perbashketa. Na kontaktoni per viziten ne prone dhe detaje te tjera!

Property ID : AN091117-01
http://homeplus.al/property/zyre-me-qera-prane-presidences/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Nov 03, 2017 tek Te tjera
€180,000.00
Tirane
Postuar Nov 03, 2017 tek Te tjera
€225.00
Tirane
Postuar Nov 03, 2017 tek Te tjera
€400.00
Shkoder
Postuar Nov 03, 2017 tek Te tjera
€183.00
Go to top