Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30076
€2,000.00

Vile luksoze me qera tek Kodra e Diellit!

Postuar Nov 14, 2017 | Vizita: 6
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera vile luksoze 3-kateshe tek Kodra e Diellit! Vila ka siperfaqe totale trualli 450m2 dhe siperfaqe ndertimi 285 m2. Kati zero ka ne perberje 1 pishine me pamje te mrekullueshme, 1 salle te madhe dhe 1 dhome me dalje te dyja ne pishine, 1 tualet dhe 1 lavanderi. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 1 soxhorno te shtruar me parket dhe te pajisur me oxhak i ndertuar me gure qe i jep akoma me shume kenaqesi ketij ambienti, 1 ambient gatimi dhe 1 tualet. Kati i 2-te ka 1 dhome. Vila ka ne perberje dhe 1 papafingo te shtruar me parket. Te gjitha punimet ne vile jane te cilesise se larte, me shkalle druri, dritare te stilit venecian. Ballkonet dhe pishina te ofrojne pamje te mrekullueshme te zones, relax dhe ajer te paster. Per te mos humbur kete rast na kontaktoni!

Property ID : DH041117-01
http://homeplus.al/property/vile-super-luksoze-me-qera-tek-kodra-e-diellit/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 09, 2017 tek Te tjera
€190.00
€375.00
Go to top