Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30077
€100,000.00

Apartament ne shitje prane Qendres!

Postuar Nov 14, 2017 | Vizita: 8
Zona: Shqiperi
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 prane qendres, tek Rr. e Saraceve. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 80.78 m2 dhe shte i organizuar ne 3 dhoam gjumi, 1 kuzhine, dhe 2 tualete. Ka hapesira te bollshme dhe funksionale. I pajisur me dokumenta te rregullta. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : DH091117-01
http://homeplus.al/property/apartament-ne-shitje-prane-qendres/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top