Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30078
€1,000.00

Duplex me qera prane Ambasades Amerikane!

Postuar Nov 15, 2017 | Vizita: 10
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament duplex, me siperfaqe 150 m2 ne zonen prane Ambasades Amerikane. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 soxhorno te madhe, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, 1 ballkon. Eshte i pajisur me sistem ngrohje – ftohje qendrore. Cmimi i negociueshem. Ndodhet ne zone te preferuar. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ071117-02
http://homeplus.al/property/duplex-me-qera-prane-ambasades-amerikane/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€350.00
Tirane
Postuar Dec 04, 2017 tek Apartamente me qera
€330.00
Tirane
Postuar Dec 05, 2017 tek Apartamente me qera
€400.00
Go to top