Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30088
€65,000.00

Apartament ne shitje ne Astir!

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 42
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, ne pallat te ri me siperfaqe 120 m2, te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon me dalje ne te 3 dhomat. Eshte i pajisur me sistem kondicionimi. Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha kushtet e domosdoshme. Mund te shitet i mobiluar ose i pa mobiluar. Zona ku ndodhet eshte zone ne zhvillim. Ne proces hipotekimi. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Cmimi i shitjes se apartamentit bashke me mobilje ka cmim extra.

Property ID : AZ071117-01
http://homeplus.al/property/apartament-ne-shitje-ne-astir/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top