Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30091
€250,000.00

Shitet vile 3-kateshe ne Sauk!

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 45
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet vile 3-kateshe ne zonen e Saukut, Rr. ” 3 Vellezerit Kondi”. Vila ka siperfaqe totale 300m2. Kati i 1-re dhe kati i 2-te ka planimetri te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe ballkon. Kati i 3-te eshte papafingo i organizur ne 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Eshte i pajisur me shkalle te jashtme. Vila ka nje oborr te jashtem te rrethuar dhe sistemuar me mundesi parkimi. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ041117-01
http://homeplus.al/property/shitet-vile-3-kateshe-ne-sauk/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top