Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30094
€390.00

Apartament me qera prane Kompleksit Dinamo!

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 23
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen prane Kompleksit Dinamo. Apartamenti ka siperfaqe 85m2, ne kat te 2-te, pallat i ri. Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha kushtet e domosdoshme. Eshte ne gjendje shume te mire, i pajisur me sistem kondicionimi, dritare dopio xham dhe grila. Pallati te ofron mundesi parkimi ne garazh nentokesore. Ndodhet ne zone te preferuar dhe frekuentuar. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : DH161117-01
http://homeplus.al/property/apartament-me-qera-prane-kompleksit-dinamo/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top